В «Айдарі» кажуть, що два села Луганщини звільнили без Нацгвардії

батальйон Айдар-шеврон крупно верт«При усій повазі до добровольців батальйону Кульчицького прес-служба батальйону «Айдар» доводить до відома громадськості, що звільнення двох сіл Луганської області – у повній мірі заслуга добровольчого батальйону «Айдар». Про це йдеться в заяві, яку розіслала прес-служба «Айдару».

Нагадаємо, вчора ввечері координатор батальйону Кульчицького, народний депутат Андрій Антонищак повідомив у соцмережі наступне: “Сьогодні батальйон Кульчицького спільно з” Айдаром “захопили два села Болотне і Сизе, перейшли Сіверський Донець і вийшли на російські кордони. Прорив вівся зі Станиці Луганській”.

Читайте також. На Луганщині сили АТО форсували Сіверський Донець і вийшли до російського кордону

У батальйоні «Айдар» стверджують, що це було не зовсім так і оприлюднили наступну заяву:

«Бійці добровольчих батальйонів є рушійною силою визвольної війни на Сході України. Вчора офіційна прес-служба батальйону «Айдар» опублікувала офіційну заяву про те, що айдарівці визволили два села – Болотне та Сизе, перейшовши Сіверський Донець, та вийшовши до українсько – російського кордону. У селі Болотне було піднято український прапор.

Проте деякі політичні сили, сидячи на своїх сторінках у Фейсбуці, намагаються присвоїти собі декілька зайвих медалей захисників України. Можливо з метою аби викликати непорозуміння між дружніми батальйонами та не дай Бог посіяти ворожнечу.

Йдеться про заяву координатора батальйону Кульчицького, народного депутата Андрія Антонищака. Він заявив про те, що спільно з батальйоном «Айдар» на російські кордони вийшли і бійці Нацгвардії.

При усій повазі до добровольців батальйону Кульчицького прес-служба батальйону «Айдар» доводить до відома громадськості, що звільнення двох сіл Луганської області – у повній мірі заслуга добровольчого батальйону «Айдар»», — написано в заяві прес-служби батальйону «Айдар».

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook