Є результати соціологічного опитування щодо виборів міського голови Тернополя (Інфографіка)

За результати соціологічного дослідження, проведеного Центром з інформаційних проблем територій Національної Академіїї наук України, чинний міський голова Тернополя з величезним відривом лідирує серед кандидатів на посаду міського голови Тернополя. Якби вибори були зараз, він переміг би у першому турі.

В репрезентативному опитуванні, що його Центр проводив із 29 вересня до 1 жовтня, взяли участь 470 респондентів.

Результати виявилися досить переконливими: якби вибори міського голови Тернополя відбулися найближчим часом, то майже 57 % тернополян проголосували б за чинного очільника міста Сергія Надала. Друге та третє місце з великим відривом посідають відповідно Тарас Пастух (7,1 %) від «Самопомочі» та Петро Ландяк (5,3 %) від «Громадянської позиції».

Читайте також: Уже є прогноз на вибори мера в Тернополі

Директор Центру з інформаційних проблем територій НАН України, соціоінформатик  Петро Жук так прокоментував результати соцопитування:

«Переважна більшість населення вирішує голосувати за чинного мера, щоб не робити собі проблем з невідомістю. Є зараз тенденція збільшення переваги Сергія Надала, ті, хто ще не визначились, а таких багато, бачать, що нема ніякого іншого кандидата, нема ніякої альтернативи. І до виборів ситуація буде змінюватись повільно, буде зростати перевага Надала над його конкурентами, і з великою ймовірністю він перемагає в першому турі.

За словами відомого соціолога, перемога чииних мерів у першому турі є тенденцією великих міст.

Нагадаємо, місцеві  вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня.

Надал-соціологія

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook