Увечері 10 січня Луценко не вживав алкоголю – дружина (Відео)

unnamedЮрій Луценко не вживав алкогольних напоїв перед подіями біля Святошинського райвідділу міліції ввечері 10 січня, заявила сьогодні на брифінгу дружина колишнього міністра внутрішніх справ, народний депутат Ірина Луценко.

«Луценко вживав тільки засіб від застуди горла на спиртовому розчині «Гівалекс». Це препарат, який використовувала вся наша сім’я разом із Юрієм Луценком протягом півтора місяця», – запевнила вона.

Ірина Луценко також повідомила, що її чоловік буде перебувати в реанімації ще тиждень.

«Він весь час перебуває в реанімації. Йому дозволено виходити лише в туалет, а так весь час лежить. Йому постійно колють уколи, роблять крапельниці», – повідомила вона.

Провладні засоби інформації поширювали твердження про нетверезий стан Юрія Луценка після тих подій; Ірина Луценко в інтерв’ю Радіо Свобода назвала сьогодні такі повідомлення інсинуаціями.

Сьогодні в Міністерствах закордонних і внутрішніх справ повідомляли, що в МЗС зібрали послів країн Європейського союзу і самого ЄС, а також США й Канади, щоб повідомити погляд української влади на події 10 січня. Послів, зокрема, поінформували, що результати медичного освідчення тих із народних депутатів, хто потерпів унаслідок сутичок з міліцією, «свідчать про непоодинокі факти перебування у стані алкогольного сп’яніння»; «це стосується також і одного з відомих опозиційних політиків», мовиться в повідомленні МЗС без уточнень, про кого йдеться.

Крім того, представники МВС запевняли дипломатів, що у випадку з Луценком тілесних ушкоджень йому завдали не правоохоронці.

Дипломатам показали й відеозаписи з місця події, також поширені в інтернеті, на яких, зокрема, видно й чути, як Луценко хапає полковника «Беркута» «за грудки» і грубо й непристойно лається на його адресу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook