Усик пояснив, що в Україні не так: «Я не звертаю уваги, я славлю свою країну» (Відео)

ф1Бути сильними і єдиними українцям досі заважає «внутрішня жаба» та звичка звинувачувати когось замість того, щоб згуротовано працюватина спільну мету. У цьому впевнений абсолютний чемпіон світу в першій ваговій категорії Олександр Усик.

В ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна« Усик зізнався, що любить Україну і не відмовиться від громадянства України за жодних обставин, натомість мріє, щоб його бій відбувся в Україні.

«Якщо б мені навіть запропонували – я ж українець, навіщо мені міняти громадянство? У мене є країна, є паспорт, будинок, у мене все є. Мені не потрібно багато паспортів, я з цим можу їздити скрізь, і я це роблю. Нехай мені весь світ запропонує громадянство – я буду скрізь їздити і все. Мені не потрібні ніякі інші громадянства, крім мого», — сказав український боксер.

Читайте також: Відомого українського боксера розізлило питання про Крим (Відео)

Щодо перемоги над російським боксером Муратом Гассієвим та пропозиції нагородити Усика званням «Герой України, то український боксер стверджує, що жодних нагород, окрім спортивних, не прагне: «Я не вважаю, що зробив щось героїчне».

Щодо критики, яка лунала в адресу Усика після бою Гассієвим у Москві, то український боксер каже, що хотів би провести бій в Києві, однак поки це тільки плани, а на критику він не особливо зважає.

«Я абсолютно не звертаю уваги на те, що вони говорять. Бо я роблю те, що я роблю, я славлю свою країну, свою сім’ю, своїх близьких», — каже Усик.

Читайте також: Абсолютний чемпіон світу: як українець Усик у Москві переміг Гассієва (Відео)

Український спорстмен важає, що українці і досі роз’єднані і звідси проблеми України.

«Знаєте, що у нас на цей момент відбувається? Ми звинувачуємо когось: це вони зробили, ні, це вони, це вони. Коли ми будемо говорити, що це ми зробили, так же буде зручніше, якщо ми будемо говорити, що це ми зробили. Зібратися разом, зробити – це буде спільне щось. А перетягувати ковдру одне на одного… Звичайно, все в руках божих і тільки йому під силу все це вирішити, але нам в голові щось треба ввімкнути. Нам треба навчитися будувати, навчитися любити. Не роз’єднувати і хаяти, а любити, приймати, прощати», — сказав він.

На питання, що заважає українцям навчитися цього, спортсмен відповів: «Жаба заважає внутрішня якась… Працювати треба, дуже сильно треба пахати, щоб у тебе щось було».

Повна версія інтерв’ю з Олександром Усиком — у відео телеканалу»112 Україна«.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook