«Усіх нас стосується війна, і ми всі повинні допомагати», — рятувальник з Кременця (Відео)

рятувальникиКременецькі рятувальники організували виробництво саморобних пічок-буржуйок із підручних матеріалів. Усе відправляють українським військовим.

Працюють у вільний від служби час. Готові обігрівачі відразу їдуть на передову. Робота триває.

Читайте також. У Кременеці волонтери-рятувальники допомагають українському війську (Фото)

Вони рятують життя на мирній території, а у вільний від служби час стають надійним тилом для тих, хто захищає і їх на сході України. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Усіх нас стосується війна, і ми всі повинні допомагати. Хтось продуктами, інші — чим можуть, я вважаю так, – каже старшина Служби цивільного захисту, водій ДПРЧ №5 у Кременці Віктор Олійник.

Залишаються рятувальники після чергувань. Майструють із підручних матеріалів.

– Робили трохи з металобрухту, збирали все докупи, зварювали. Із чого було — з того і старалися робити, – каже Віктор Олійник.

Читайте також. Волонтери Тернополя озвучили, що вкрай потрібно бійцям АТО (Відео)

Разом радилися, як зробити буржуйки найбільш ефективними, вчили один одного зварювати, працювати з металом. Результат їхньої праці, кажуть, стане в нагоді солдатам.

Рятувальники кажуть, що розуміють, як це: жити у польових умовах, у сирості та холоді, де немає можливості зігрітися чи просушити одяг. Тому готові долучатися, чим тільки зможуть до остаточної перемоги. В єдності, кажуть вони, — сила народу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook