Усе про чудотворні ікони Тернопілля — в одному буклеті (Фото)

Яворський_назарТуристичний буклет «Чудотворні ікони Тернопільщини» презентували під час брифінгу заступника директора департаменту — начальника управління розвитку туристичної інфраструктури, департаменту розвитку інфраструктури транспорту та туризму ОДА Назара Яворського.

Відбулася прес-конференція сьогодні, 16 лютого. Участь у брифінгу також взяв автор ідеї та упорядник буклету Олександр Малашевський. Про це повідомив сайт ОДА. Скільки це видання коштувало для бюджету — не повідомляють. Орієнтовна ціна буклета у продажу — 30 грн.

Читайте також. Туристичний потенціал Тернопілля цього року показали на трьох виставках

Туристичний буклет «Чудотворні ікони Тернопільщини», як повідомив Назар Яворський, містить унікальну інформацію про історію походження 25 чудотворних ікон, молитви до святих, які на них зображені, та храми, у яких вони знаходяться.

- Видання якісно оформлене. Ми вважаємо, що воно — на часі, оскільки релігійний і паломницький туризм нині — найбільше в попиті, — зазначив він. – За багату релігійну та історичну спадщину Тернопільщину часто називають «маленьким Єрусалимом». На території області збереглися унікальні дерев’яні та кам’яні храми, печери відлюдника, джерела з цілющою водою. Багато храмів шанобливо зберігають мощі святих та чудотворні ікони, саме вони спонукали до видання буклету. Крім того, що він має духовне значення, видання приверне увагу до населених пунктів, де знаходяться ікони. Є у буклеті карта Тернопільщини, на якій позначені місця, де перебувають святині.

Читайте також. «Наявність бренду сприяє створенню «обличчя» міста», — кажуть на Тернопіллі (Відео)

Буклет популяризуватиме духовний потенціал області та сприятиме розвитку сакральних пам’яток, підкреслив Назар Яворський. Натомість за словами автора ідеї та упорядника буклету Олександра Малашевського, особливо цінним у буклеті є його пізнавальна, духовна і водночас об’єднуюча роль, оскільки згадані чудотворні ікони належіть до храмів різних конфесій.

- Про духовні об’єкти, які є на Тернопільщині, буде цікаво дізнатися не лише місцевим жителям, а й паломникам зі всієї України, — зауважив Олександр Малашевський. – Спочатку у буклеті розміщена Тернопільська чудотворна ікона Божої Матері, потім — ікони паломницьких центрів області, далі — Язловецька та інші. Зорієнтуватися допоможе зміст. Придбати буклети можна в туристичних магазинах, готелях.

Довідково. У буклеті є інформація про заклади для відпочинку і харчування, які розташовані поблизу святинь.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook