Уряд забезпечить додаткові виплати військовослужбовцям Збройних Сил, — Арсеній Яценюк

яценКабінет Міністрів прийме рішення про додаткове фінансове забезпечення і виплати для військовослужбовців Збройних Сил України. 

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Уряду в середу, 5 березня, інформує Департамент інформації та комунікації з громадськістю секретаріату КМУ.

Від імені Уряду України Прем’єр-міністр висловив слова найвищої подяки Збройним Силам України та Військово-Морським силам Збройних Сил України, розташованим на території Автономної Республіки Крим.

«Це люди, які присягнули народу України і виконали присягу», — наголосив Арсеній Яценюк.

«Те, що українські Збройні Сили не здалися агресорам, свідчить про високий патріотичний дух, національну гідність, яка є сьогодні в Україні», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Арсеній Яценюк нагадав, що вчора звернувся до Міністра оборони та Міністра фінансів з вимогою негайно підготувати проекти рішень про допомогу Збройним Силам України.

«Сьогодні будуть прийняті рішення про додаткове фінансове забезпечення і додаткові виплати для військовослужбовців українських Збройних Сил. Незважаючи на те, що в нас казна порожня, для героїв України Уряд зробить все, щоб вони відчували: українська держава їх шанує, поважає і турбується про них», — наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook