«Уряд» самопроголошеної «ДНР»: 20 «міністрів», три з яких — «таємні» (Фото)

Бойовики продовжують зображати із не визнаних жодною країною світу псевдороспублік окупованого Донбасу повноцінні держави.

Попри те, що всім на окупованому Донбасі керує Росія, у так званій «ДНР» після засуджених світовою спільнотою «виборів» бойовики сформували «уряд».

У цьому «уряді» — 20 «міністрів», яких очолює так званий «глава урялу» із трьома заступниками.

Читайте також: У самопроголошеній «ДНР» кардинальна зміна «влади»: список членів нового «уряду» (Документ)

Сепаратистські ЗМІ опублікували дані про цей «уряд ДНР», однак виявилось, що три «міністри» — майже таємні: їх фото не знайшлось у мережі.

Зокрема, сепаратистським ЗМІ невідомо, як виглядає «міністр держбезпеки» Володимир Павленко, «міністр фінансів» Яна Чаусова та сам «прем’єр-міністр» Олександр Ананченко.

ф3

ф1ІА «7 Днів-Україна» відшукала фото «міністра МГБ ДНР» Володимира Павленка на сайті «Миротворець«. Виявилось, що до 1998 року він служив в органах держбезпеки Росії, а потім був закинутий російськими спецслужбами в Україну. Під час «руской весни» в червні 2014 був навіть «мером» окупованого Слов’янська, а після звільнення міста українськими бійцями втік у Білорусь, звідки повернувся на окупований Донбас і в грудні 2015 року був призначений окупантами так званим «міністром МГБ ДНР».

Також ІА «7 Днів-Україна» знайшла єдине доступне у мережі фото так званого «прем’єр-міністра ДНР» Олександра Ананченка.

Сепаратисти сфотографували його після підписання договору про соціально-економічне партнерство з керівником так званого «Внєшторгсервіса» Володимиром Пашковим. На фото smdnr.ru Ананченко справа.

ф2

А от як виглядає «міністр фінансів» Яна Чаусова — поки справді загадка: у мережі нема жодної її фото. Очевидно, що призначена з 11 вересня цього року «начальником КРУ Адміністрації глави ДНР» Яна Чаусова до цього була рядовим і нікому не відомим чиновником окупаційної влади «ДНР».

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook