Уряд повідомив, яка сума заборгованості не дозволить отримати субсидію

субЗа рішенням урядовців, удосконалено процес надання житлових субсидій населенню, зокрема субсидія не призначатиметься за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Якщо врахувати, що неоподаткований мінімум доходів громадян становить 17 грн, то це мало б означати, що субсидія не призначатиметься, якщо заборгованість буде більша, як 340 грн.

Ось як це дослівно викладено на урядовому порталі:

«Відтепер також  є можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна, врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Також встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, врегульовано питання проведення розрахунку невикористаних сум субсидій об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельними кооперативами».

 

 


 

 

 

Мітки: 
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook