УПЦ МП закликає Путіна не допустити кровопролиття

imagesМитрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Української православної церкви (Московський патріархат) звернувся до президента Росії Володимира Путіна з проханням «не допустити кровопролиття і братовбивства». Звернення опубліковане на сайті УПЦ (МП).

«Офіційна риторика сьогодні далека від того, щоб заспокоїти народ Божий, який живе на півострові, так і в усіх інших частинах України. Необережне слово може спричинити непередбачувані наслідки, і не дай Бог обернутися бідою. Закликаю Вас як гаранта дотримання законності Великої країни стати на шляху поділу, не допустити кровопролиття і братовбивства народів, що вийшли з єдиної дніпровської купелі», — йдеться у зверненні.

«Сьогодні наша багатостраждальна Батьківщина, яку ми всі однаково любимо і бажаємо їй миру і процвітання, зіткнулася з одним з найсерйозніших за всю свою історію викликів. Після тривалого внутрішньополітичної кризи і загибелі людей, серйозним приводом для хвилювань стало наділення Вас Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації правом використання Збройних Сил Росії на території України. Зовсім небагато відділяє нас від сповзання в безодню, вихід з якої займе не одне десятиліття», — йдеться в тексті.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook