УПЦ МП з Росії надіслали план, як зірвати автокефалію в Україні: Тимчук розповів подробиці

Тимчук Дмитро в цивільномуУПЦ МП створює в Україні «п’яту колону» з впливових осіб, яка має допомогти не допустити створення в Україні єдиної помісної церкви.

Про це написав на своїй стрінці у Фейсбук координатор «Інформаційного спротиву» нардеп Дмитро Тимчук.

Читайте також: УПЦ зреагувала на рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні (Текст)

«Вище духовенство УПЦ МП отримало вказівку з Москви провести зустрічі з впливовими українськими політиками, бізнесменами, державними діячами, представниками іноземних дипломатичних та експертних кіл в Україні, з якими вдається встановити контакт. Поставлена ​​Москвою мета таких зустрічей — сформувати стійку думку і переконати максимально можливу кількість гравців, які мають реальні можливості впливати на реалізацію державної політики та прийняття рішень в Україні, в тому, що створення Української помісної православної церкви та отримання нею автокефалії недоцільно з різних причин», — написав Тимчук.

Читайте також: Порошенко дав пораду Путіну, як «відмолити» гріх Росії у Криму і на Донбасі (Відео)

За його даними, «таким чином у Москві планують сформувати певну «ініціативну групу», яка допоможе УПЦ МП реалізувати подальші заходи щодо блокування об’єднавчих процесів в Українському православ’ї і прийняття рішення про надання автокефалії Української церкви».

Читайте також: Єдина помісна церква в Україні: все, що треба про це знати (Відео)

Крім того, за даними «Інформаційного спротиву», УПЦ МП планує зустрітись із Апостольським нунцієм в Україні Клаудіо Гуджеротті і намагатись переконати його донести до Папи Римського необхідні Москві сигнали і меседжі.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook