УПЦ Московського патріархату теж засудила злочинні дії Януковича

imagesСинод УПЦ (МП) на засіданні 24 лютого прийняв звернення до державної влади у зв’язку з останніми подіями в Україні. У ньому Синод засудив “дії тієї державної влади, що спровокувала кровопролиття на вулицях” та запевнив про молитви за загиблих та здоров’я поранених. Про це повідомляє ІА «7 Днів-Україна» з посиланням на Релігійно-інформаційну службу України.

Українська Православна Церква декларує готовність до конструктивної взаємодії з державною владою в різних сферах суспільного життя і запевнила, що не ділить своїх вірних за політичною, територіальною, національною, мовною, соціальною чи будь-якими іншими ознаками.

В УПЦ (МП) також наголосили, що виступають за збереження цілісності Української держави і закликали органи державної влади не допустити розпаду країни. “Ми маємо зберегти єдину соборну Україну для наступних поколінь. В нинішній ситуації важкої соціальної напруги, ми маємо докласти максимум зусиль для збереження в Україні релігійного миру”, — йдеться у зверненні Синоду УПЦ (МП).

Нагадаємо, раніше Священний Синод Української Православної Церкви (Київського Патріархату) звернувся до Священного Синоду до Української Православної Церкви (Московського Патріархату) з закликом до об’єднання.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook