Управління Держархбудінспекції в Тернопільській області готове до співпраці з забудовниками і владою (Фото)

IMG_1390В Управлінні Держархбудінспекції в Тернопільській області готові надавати допомогу через механізми прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві.

В Управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області 4 жовтня відбулася спільна нарада з представниками новоутворених органів державного архітектурно-будівельного контролю, місцевої влади та забудовників регіону.

Основними питаннями, які розглядали в рамках заходу, були налагодження комунікації між учасниками містобудівного процесу шляхом відкритості та прозорості у взаємодії органів Держархбудконтролю із забудовниками регіону, робота сервісу «ПРОЗОРА ДАБІ» та практична реалізація на території області «будівельної амністії».

- Управління готове надавати консультативну та практичну допомогу шляхом впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві з метою протидії корупції, працюючи на умовах активної співпраці та взаємодії, – наголосив в.о.начальника Управління Роман Медвідь.

Крім цього, на зустрічі розглянуто питання здійснення заходів Держбудінспекцією, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Обговорено та прийнято рішення щодо шляхів реалізації завдань відповідно до розпорядження Уряду № 649-р. про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

IMG_13991IMG_14031IMG_1387

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook