Уперше на Тернопільщині об’єднані територіальні громади отримали землю у власність (Фото)

IMG_20180405_101336На Тернопільщині створено 40 об’єднаних територіальних громад. ОТГ області свого часу підписали меморандуми про передачу земель за межами населених пунктів, а це — 39 тисяч гектарів — з головним управлінням Держгеокадастру в області.  

— Перші чотири об’єднані територіальні громади вже отримали землі в комунальну власність. Плануємо завершити процес передачі земель державної власності в комунальну до кінця року, — каже перший заступник начальника головного управління Держгеокадастру в області Віктор Білецький.

Документи про передачу земель підписали голови Коропецької селищної ОТГ Монастириського району, Вишнівецької селищної ОТГ, Черниховецької сільської ОТГ і Колодненської ОТГ Збаразького району.

IMG_20180405_100254

— Громади цих територій отримали одну тисячу 655 гектарів земель, — додав Віктор Білецький.

За його словами, якщо громада хоче розвиватися, залучати інвестиції, створювати робочі місця і належні умови для своїх людей, управляти соціальними об’єктами й територіями, то вона потребує управління земельними ресурсами. Це — необхідна умова для розвитку громади.

IMG_20180405_105233 (1)

Земля — один з основних інструментів залучення інвестицій, наповнення бюджетів і планування розвитку ОТГ. Тепер для громад буде основним завданням визначити, хто використовує ці землі, якщо використовує, чи він платить податки, як обробляє, чи оформив оренду паю. Якщо громада управлятиме цими процесами, з’явиться реальна можливість збільшити надходження до місцевого бюджету.

IMG_20180405_101031

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook