Уперше на Тернопіллі зберуться бджолярі, щоб об’єднатися

2Другого грудня вперше у Тернопільській області відбудеться форум бджолярів, куди приїдуть не тільки пасічники з області, а й з інших регіонів україни.

Організатори заходу — департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації та Спілка пасічників України.

Як повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації, пасічники обговорять кооперацію в галузі бджільництва. Також під час форуму планують підняти теми створення сприятливих умов розвитку бджільництва в області та можливості виходу на зовнішні ринки для експорту продукції. Результатом зустрічі має стати створення об’єднання бджолярів для подальшої співпраці. На Тернопільщині є лише один обслуговуючий кооператив «Медовик», який у 2017 році створено в селі Бонівка Кременецького району.

На 1 січня 2017 року в усіх категоріях господарств Тернопілля утримувалося 55,7 тис. бджолосімей, в тому числі в сільгосппідприємствах – 0,5 тис. Виробництво меду за 2016 рік становило 867 тонн, сільгосппідприємствами – 8 тонн.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook