Унікальні кадри: снайпер ЗСУ на Донбасі скористався єдиною за 2 години помилкою ворога (Відео)

ф2Український снайпер на передовій Донбасу понад 2 години відстежував снайпера російських окупантів на вогневій позиції і врешті дочекався моменту помилки ворога і зробив влучний постріл.

Унікальне відео антиснайперської боротьби українських військових на передовій Донбасу опублікував у Фейсбук волонтер Юрій Москаленко.

«Знищення ворожого снайпера, що приніс немало бід останнім часом», — написав в анотації до відео про успіх українських військових волонтер.

Читайте також: Снайперська війна на Донбасі: українські бійці ліквідували ворога (Відео)

Москаленко додав, що снайпера російських окупантів українські військові ліквідували на Донецькому фронті зі значної відстані.

ф1

На відео в центрі кадра на 11-ій секунді видно, як ворожий снайпер відкидається вбік від влучання українського бійця.

Читайте також: Снайпери бойовиків обстрілюють бійців ЗСУ на Донбасі з секретних точок (Відео)

У коментарях до відео користувач Андрей Карелин зазначив, що бачив повну версію цього відео, загальна тривалість якого — 2 години. Українському снайперу вистачило єдиного пострілу для ліквідації ворога, що за цей час зробив лише єдину помилку.

«Бачив оригінал. Там майже дві години відео. І це якраз момент помилки, коли його побачили», — підкреслив Андрей Карелин витривалість, миттєву реакцію і влучність українського бійця у вистежуванні снайпера бойовиків «ДНР».

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook