Укрзалізниця травила пасажирів у поїзді (Відео)

ukrzal1Адвокат Дмитро Коробко їхав учора з Маріуполя в 13 вагоні поїзда № 84. Цей вагон був свіжопокрашений усередині, тому сморід стояв страшенний — фарба та ацетон. Людям ставало погано, речі просочилися запахом фарби.

Дмитро їхав до Дніпра, де викликав поліцію та швидку. Лікарі сказали, що це справжнє отруєння і наслідки можуть бути серйозними.

Мені пощастило, я їхав у іншому вагоні та після дзвінка Діми спочатку подумав, що жесть сильно перебільшена, але пішов у 13 вагон і сам мало не задихнувся. Не знаю як люди провели там ніч. На запис у Facebook оперативно відгукнулися журналісти Громадського (молодці), прийшли зустрічати поїзд, поговорили з пасажирами. Такі речі просто так залишати не можна, людей реально траванули.

Дмитро Коробко демонструє предмети, що прилипають до поверхонь


Спілкування з провідниками. Кажуть, що в депо переплутали фарбу і таке трапляється вже не вперше


Пасажир розповів як це — сидіти в газенвагені «Укрзалізниці»


Пофарбували сірою фарбою всі металеві поверхні в коридорі та купе. Батареї нагріваються — і вся отрута в повітрі. Душогубка

ukrzal1

На місці для вогнегасника в цьому газенвагені — віник

ukrzal2

Сам Дмитро Коробко на своїй сторінці у Facebook пише:

Мої нічні пригоди в газенвагені. Сів на поїзд №83/84 «Маріуполь-Київ». Одразу відчув, як смердить фарбою та ацетоном, але думав, то десь у тамбурі і згодом розвіється — ніфіга. За пару годин вже дерло усе горло й ніс, почався кашель, голова розколюється, нудить. Інші пасажири також скаржаться, у моєму купе їхала бабуся до Києва, а це 19 годин у непровітрюваному карцері з жахливим запахом, — не знаю, чи доїде живою. фарба липне, коли торкаєшся. Пофарбовано усе металеве — двері тамбурів, кожухи системи опалення в коридорах та купе, рундуки для багажу, що під сидіннями (тобто спиш фактично на фарбі, яка ще й випаровується тобі в ніс від нагрівання батарей у купе). Провідниця пояснила пасажирам, що вагон пофарбували перед відправленням, щоб він виглядав, як новий, і не дочекавшись висихання фарби, відправили в рейс. Хотів підняти бунт, але народ був у настрої типу «все одно нічого не вийде». Тому скаргу написав тільки я та ще один пасажир. Потім я зателефонував на гарячу лінію Укрзалізниці, до поліції Приморського району Маріуполя та до поліції Запорізької області, а ті передали інформацію на Дніпро, де я вийшов, і мене вже зустрічали патрульні. На мою вимогу вони розштовхали сонну провідницю та відібрали у неї пояснення, потім я вже написав заяву та свої пояснення, приїхала швидка, засадили мені у харизму укольчик, записали до журналу інформацію про отруєння фарбою.

ukrzal3

Джерела: http://pauluskp.com/news/4beae50ac та Facebook

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook