Українцям пояснили, як діють нові умови отримання субсидій через підвищення ціни на газ (Відео)

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

Відповідь на ці запитання можна знайти у програмі «Реформа» на Громадському. Журналісти вели мову з приводу цього із керівником директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталієм Музиченком, інформує Громадське.

У програмі, зокрема, йдеться про підвищення урядом  на 23,5% ціни на газ для населення. З 1 листопада вартість одного кубометра газу зросте на 1,6 гривні і складатиме 8,55 грн/м3. Водночас, Кабмін спросив умови отримання житлових субсидій, значно розширивши число потенційних субсидіантів.

Право на державну допомогу з 1 жовтня мають всі безробітні, що проживають на сільській території або у місті і при цьому стоять на обліку в центрі зайнятості. Або ж в отримувача субсидії заборгованість по сплаті ЄСВ виникла з вини працедавця. Субсидія буде нараховуватися на опалювальну, а не загальну площу і при її обрахункові не враховуватимуть виплачені аліменти або державну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Віталій Музиченко відповів на запитання: Чи вистачить на субсидії за новими правилами закладених в бюджеті 55 мільярдів? Чому вирішили давати субсидію на опалювальну площу, а не загальну.

Також у програмі взяла уасть координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко. Вона розповіла, чи дорожчий газ змусить українців більш економно його використовувати та як позначиться на платіжках за комунальні послуги дорожчання газу.

Детальніше — на відео:

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook