Українців запрошують проїхатися «Вишиваним шляхом» (Відео)

58StgXtCbxkУкраїнці не втомлюють дивувати оригінальними ідеями та втіленням найкарколомніших проектів.

Так, група небайдужих волонтерів вже більше року працює над проектом «Вишиваний шлях» і наразі збирає гроші для реалізації своєї ініціативи.

Читайте також: Четверо друзів зняли документальне кіно про дорогу (Відео)

«Вишиваний Шлях — це волонтерський проект, мета якого – розвинути внутрішній туризм в Україні та розкрити його потенціал усьому світові. Команда travel-addicted активістів створила унікальний туристичний пішохідний та велосипедний маршрут Україною довжиною понад 2 000 км. Він проходить через 10 областей від Ужгорода до Харкова та символічно об’єднує Західні і Східні регіони.

Зараз ми працюємо над створенням потужної веб-платформи проекту, що стане своєрідною соціальною мережею для мандрівників України.

Ми готові поділитися своїми знаннями, досвідом та результатами кількарічної праці абсолютно безкоштовно! Але нам необхідна ваша підтримка. Навіть невеликий внесок дуже важливий для нас. Зробіть свій вклад у розбудову туристичної України! Підтримайте наш проект! Інвестуйте у свої незабутні подорожі тут: https://biggggidea.com/project/ornament_way », — пишуть автори проекту.

До слова, у травні цього року ініціатори цієї ідеї хочуть провести велопробіг «Вишиваним шляхом» , об’єднавши Захід та Схід нашої країни.

Більше про проект: ornamentway.com

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook