«Українці і поляки показали історичну єдність у протидії більшовицькій окупації»,- генконсул України у Кракові

фото: uainkrakow

фото: uainkrakow

Генеральне консульство України в Кракові вшанувало пам’ять полеглих воїнів армії Української Народної Республіки. Було організувало поминальну панахиду та покладання квітів до Кургану померлих та інтернованих українців ( 1918-1920 років) в таборі № 1 «Домб’є» на Раковицькому цвинтарі у Кракові, повідомляє UAinKRAKOW

Після покладання квітів та запалення синьо-жовтих лампадок, українською громадою та співробітниками установи було виконано державний гімн України.

Захід було завершено зверненням Генерального консула Олега Мандюка до зібраної української громади. В своїй промові Генеральний консул наголосив, що Україна, як і сто років тому, й надалі своєю боротьбою та жертвами українських воїнів відстоює кордони вільної Європи від  російської агресії.

«Єдність українського та польського народів свого часу показала високу ефективність у стримуванні більшовицької окупації. І яскравим прикладом українсько-польського братерства була спільна військова операція під проводом Генерала Марка Безручка та старшин Армії УНР проти більшовиків», – сказав Олег Мандюк.

Читайте також: «Популярний польський часопис розповів на своїх шпальтах про долю Олега Сенцова»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook