Український суд дозволив затримати командувача Чорноморським флотом Росії

Командувач ЧФ РФ Олександр ВіткоРосійського командувача Україна підозрює у важких злочинах, скоєних російським військовим під час анексії РФ українського Криму.

Раніше Олександру Вітку вручили підозру.

Читайте також: ГПУ викликає на допит Командувача ЧФ РФ — підозру вручили кур’єром

Оскільки українські правоохоронці не сподіваються на те, що командувач одного з флотів Росії прийде на допит в ГПУ, а він 25 квітня таки не прийшов, щодо нього почали процедуру заочного засудження.

Як повідомила прес-служба ГПУ, за клопотанням Головної військової прокуратури суд надав дозвіл на затримання командувача Чорноморським флотом Російської Федерації Олександра Вітка.

«Оскільки підозрюваний у вказаний термін не з’явився, Головна військова прокуратура звернулася до суду із клопотанням про надання дозволу на затримання Вітка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — зазначили у ГПУ.

«26 квітня у зв’язку з переховуванням Вітка від органів слідства з метою ухилення від кримінальної відповідальності, постановою прокурора оголошено розшук підозрюваного, проведення якого доручено Департаменту карного розшуку Нацполіції», — додали у відомстві.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook