Український маг розповів, чому пожежа століття у соборі в Парижі є недобрим знаком для людства і загрозою для християнства

фото: rbc.ua

фото: rbc.ua

Пожежа в Соборі Нотр-Дам у Парижі сколихнула світ.

Історична пам’ятка не мала собі рівних за значимістю і цінністю як в релігійному контексті, так і в архітектурному.

У ЗМІ обговорюють різні версії цієї події, експерти діляться думками, люди пишуть ропачливі коментарі у соцмережах.

Своє слово сказали і екстрасенси. Здебільшого, вони занепокоєні трагедією, адже в один голос кажуть, що це поганий знак.

Читайте також: Причина пожежі в Нотр-Дамі: одну версію слідство вже перевірило

Такої ж думки і Ігор Мехеда — маг ведичної традиції.

Можна як завгодно ставитись до цих думок, але все ж вони мають право бути почутими.

Він вважає, що трагедія собору має й інший, нефізичний, вимір і пояснення.

Про це Ігор Мехеда розповів  сайту UAportal.

Готичні собори Середніх століть — не просто собори. Як відомо, їх будували представники таємних Орденів, що зберігають таємниці древніх цивілізацій. Адже вже не секрет, що до сучасного людства були і інші цивілізації. Від них залишилися Знання, які зберігаються таємними Орденами і Товариством. Це не тільки Знання інженерного характеру, а й духовного. А також такі знання, як Велика Тріада (Магія, Астрологія, Алхімія).

Читайте також: Нотр-Дам у вогні: почорнілі від сажі янголи всередині згорілого собору продовжують молитись. Кадри, що вражають (Фото)

До речі, елементи цих знань вже підтверджуються останніми відкриттями в області сучасної фізики. Майстри знали, що ці Знання можуть бути загублені згодом, а також будуть ховатися владою. І, щоб донести Знання до нас, зашифрували їх. У картинах, в іконах, в архітектурі соборів.

Якщо підібрати шифр, то картини, ікони та елементи архітектури оживають — і перетворюються в чіткі тексти з викладом Знань древніх цивілізацій. Про це, наприклад, писав Жак Берж’є в книзі «Ранок магів» і алхімік Фулканеллі в «Таємницях Готичних Соборів».

Тому пожежа в соборі знищила дуже багато символічних архітектурних елементів, і ми можемо втратити можливість отримати Знання, каже Ігор Мехеда.

Займання сталося 15 квітня. 15 — число, що позначає «Карму, Рок і Долю», тобто якісь вселенські сили, управляти якими людина ще не навчилася.

Читайте також: Пожежа століття: собор Паризької Богоматері палав 12 годин (Відео)

А це Знак того, що багато сучасних релігії завершили свою місію в цьому світі, і Вищі Сили будуть давати людству нові духовні вчення.

Пожежа, що спалахнула 15 квітня, означає величезні і несподівані зміни, які в цьому році почнуться по всьому світу.

Собор згорів, але його планують відновити. Таким чином, в масову свідомість введений архетип «птаха Фенікс» — старе християнство як би згорить, а нове в вогні народиться.

Тобто цей символ може викликати переродження самого християнства, як релігії, аж до зміни догматів і зміни вертикалі церковної влади.

У будь-якому випадку, людство чекають потрясіння в духовній сфері. Головне, щоб собор був відновлений і здобув свій первісний вигляд, інакше людство може втратити ключі до розшифровки Знань, які незабаром йому будуть вкрай необхідні для виживання, еволюції та розвитку, вважає Ігор Мехеда.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook