Український адвокат Януковича розповів про поїздку в Ростов до підзахисного

ф1Поїздка виявилась марною — зустрітись із Віктором Януковичем його адвокату так не вдалось.

Як розповів «Українській правді» державний захиник, наданий Януковичу Україною, екс-президента в Ростові -на-Дону за адресою, яка вказана офіційно як його місце проживання, не було. Однак, каже Максим Герасько, йому вдалось знайти справжнє місце проживання Януковича в Росії і поговорити з охороною. Екс-президент на залишені номери телефонів свого захисника так і не зголосився.

«З Януковичем Віктором Федоровичем не довелося зустрітись, його не було на місці. Однак знайшов його адресу та будинок, він там проживає, зміг переговорити з охороною, залишив заяву, щоб він зв’язався зі мною, повноваження та візитку», – розповів він.

За словами Гераська, він був у Ростові з 8-го до 12-го жовтня, двічі приходив за місцем реєстрації Януковича, однак даремно:

«Я приходив двічі… 9-го та 11-го результат аналогічний – «поки що відсутній» мій клієнт не звітує охороні, коли від’їжджає і прибуває. Однак, охорона (поліція) чітко дали зрозуміти, що мої документи будуть передані Віктору Федоровичу одразу по приїзду. Оскільки суд поспішає, продовжуючи призначати в стислі періоди часу справу, я вимушений повернутись до Києва».

Читайте також: Наданий Україною адвокат поїхав у Ростов до Януковича — засідання суду перенесли (Відео)

Нагадаємо, у рамках судової справи за підозрою у державній зраді Віктора Януковича його захисник Максим Герасько поїхав у Росію, аби зустрітись із підсудним і вибудувати лінію захисту у суді, як це зазвичай буває у судових процесах.

Через це останнє судове засідання фактично не відбулось, оскільки адвокат в залі суду бути не міг, бо був у РФ.

На зустріч із своїм підзахисним адвокат Максим Герасько поїхав у Росію 5 жовтня. До України захисник, як заявляв раніше, мав намір повернутись 13 жовтня.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook