Українські військові під наглядом ОБСЄ покинули свою позицію на Донбасі в рамках Мінських угод

ф1Чи відійшли зі своєї позиції за дзеркальною схемою дій бойовики — невідомо.

Як повідомляє у Фейсбук штаб ООС, сьогодні опівдні в рамках Мінських домовленостей біля Станиці Луганської було погоджено розведення сил і засобів сторін конфлікту. Українські військові і бойовики одночасн опід наглядом спостерігачів ОБСЄ за сигналом ракети опівдні мали відвести свої підрозділи на визначену відстань.

Українська сторона, пвоідомляє штаб ООС, Свої зобов’язання виконала — українські військові під наглядом ОБСЄ покинули свою позицію біля Станиці Луганської і відійшли на визначені рубежі.

Читайте також: Бойовики зривають вже нові Мінські домовленості — українська сторона назвала найшвидшу дату можливого розведення сил на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», розведення сил і засобів біля Станиці Луганської бойовики зривали обстрілами з вересня 2016 року. Станиця Луганська була єдиним місцем на Донбасі, де досягнуті три роки тому в Мінську домовленості про розведенян сил і засобів не вдавалося виконати з вини російських рокупантів.

Читайте також: «Так ви приймаєте, чи ні?!» — у бойовиків скандал через публікацію кадрів ультимативних переговорів з ОБСЄ (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook