Українські військові на передовій Донбасу показали свій «повзучий наступ» (Відео)

ф1Бійці ЗСУ на Донбасі у перервах між ворожими обстрілами і відповіддю окупантам не перестають покращувати своє тактичне становище.

Так, на передовій Донецького фронту в районі Мар’їнки бійці ЗСУ продовжують облаштовувати все нові позиції, просуваючись вперед шляхом копання нових траншей та окопів.

Це українські військові називають «повзучим наступом» без порушення Мінських угод.

«Ми пройшли кілометр і ще трохи, і ще трохи. Як то кажуть, кинув камінець — там ще огірки посаджу», — жартома кажуть про своє просування вперед українські військові під Мар’їнкою.

Читайте також: «Це був їх бастіон», — бійці ЗСУ про подробиці спецоперації знищення одного з найбільших на Донбасі укріпрайонів бойовиків (Відео)

Відстань на цій ділянці фронту до ворога, який зараз прагне відбити у бійців ЗСУ панівну висоту, складає кілька сотень метрів. Ця «сіра зона» постійно скорочується, тому траншеї для покращення тактичного становища бійці ЗСУ копають тут глибиною у повен зріст.

Українські військові запевняють, що, якщо доведеться, готові таким «повзучим наступом» звільнити весь окупований Донбас, та все ж сподіваються на наказ командування про наступ повноцінний.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали висоту на передовій, яку прагнуть захопити російські окупанти Донбасу (Відео)

Наразі ж, запевняють українські військові, наказу не стріляти у відповідь по російських окупантах на передовій Донбасу немає.

Читайте також: Сотня метрів до Донецька: українські бійці на Донбасі знайшли дієвий спосіб «перестати стріляти» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 12 червня стало відомо, що українські військові під Мар’їнкою без порушення Мінських угод суттєво просунулись вперед, впритул підішовши до купованого» ДНР» Донецька. Тепер там реальна лінія фронту пролягає вже не околицями української прифронтової Мар’їнки, а районом Трудівським окупованого Донецька.

Більше подробиць — у сюжеті Факти ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook