Українські спецслужби взяли «праву руку» заступника «міністра держбезпеки ДНР»

Фото - СБУ

Фото — СБУ

Високопоставленого бойовика українські спеццслужби затримали в Маріуполі, де торист виконував спецзавдання.

Як повідомили в СБУ, терорист, який обіймав «посаду» заступника командира одного з підрозділів терористичного угруповання «МГБ ДНР»шукав агентуру в українському місті і звозив туди боєприпаси і вибухівку.

«Спеціалізація цього керованого російськими спецслужбами незаконного збройного формування – вибухи у місцях масового скупчення людей, залякування населення, теракти проти представників української влади та військових», — повідомили в Службі безпеки України.

В СБУ також додали, що 41-річний терорист від червня минулого воював за «ДНР»,  підшуковував спільників на підконтрольній Україні території, організовував ввезення зброї та вибухівки до Маріуполя. Мешканець Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні «Іспанця» – другої особи в т.зв. «МГБ».

Крім того, в СБУ повідомили, що в зоні проведення АТО затримали бойовика терористичного формування «СВД Беркут».

Він зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів і служив стрілком у першій роті незаконного збройного формування. Бойовик охороняв центральне СІЗО Донецька, чергував на блокпості поблизу шахти Скочинського в Кіровському районі Донецька.

Бойовик підтвердив, що в складі угруповання також є громадяни Російської Федерації.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook