Українські підлітки знову у небезпеці: як вберегти дитину від «Червоної сови»

соваНа зміну «Синьому киту» серед українських підлітків набуває популярності нова смертельна розвага «Червона сова». Правила практично такі ж, як і в «Синьому киті»: не спати по кілька діб та виконувати накази куратора.

Так, від цієї гри вже постраждала 14-річна дівчинка з Києва, повідомляє Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у Фейсбук.

Школярка зникла 30 листопада: дитина пішла нібито на заняття з англійської мови, проте додому так і не прийшла.

Пізніше дівчинку знайшли аж в Умані. Вона була у відстороненому стані, усі руки були в порізах, телефон повністю розібраний, а в кишені виявили інструкцію для подальших дій.

Дівчинка не розуміла, чому її шукають, каже, що мала установку, що вона поїхала до бабусі, хоча та живе за 50 км від Умані.

Батьки дівчинки звернулися у поліцію, за словами знайомих школярки, вона стала жертвою нової гри «Червона сова».

Микола Кулеба також розповів, як дітей втягують у небезпечну гру. Так, спочатку організатори надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню «куратори» дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі та слухати аудіо з «потойбічного світу»…

Основні поведінкові ознаки, за якими можна розпізнати, що дитина опинилася у «групах смерті» такі:

- відчуженість
- втома
- постійно хоче спати
- сидить в мережі посеред ночі
- з’являються порізи на руках

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook