Синьо-жовтий стяг на фоні «Донбас-Арени»: українські патріоти провели акцію в окупованому Донецьку (Фото)

ф2Прапор України в центрі окупованого Донецька з’явився вранці 7 червня — його підняли українські патріоти.

Про це повідомив на своїй сторінці у мережі, виклавши фото, переселенець з Донецька ветеран АТО (екс-боєць батальйону «Артемівськ») кандидат історичних наук Віталій Овчаренко.

Він наголосив, про прапор України підпільники підняли у знаковому місці — неподалік «Донбас-Арени», таким чином підкреслюючи, що поки окуповане «ДНР» місто — це не частина «руского міра», а частина європейської України.

«Донеччани ще раз наголошують і Європі, і світу, і Росії: «Донецьк — це Україна», — написав Овчаренко.

ф1

Зазначимо, що це вивішування в окупації синьо-жовтих стягів та розклеювання патріотичних українських листівок — далеко не перше і останнім часом такі випадки на окупованому Донбасі почастішали.

Читайте також: Українські патріоти під носом бойовиків провели в окупованих «ДНР» містах Донбасу українську акцію (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», останній відомий такий випадок був в окупованих Донецьку і Горлівці 11 травня: там підпільники масово розклеїли українські листівки.

Читайте також: На окупованому Донбасі підняли червоно-чорний стяг і прапор України (Фото)

До цього в центрі окупованого Донецька під носом у так званого «МГБ ДНР» 20 квітня цього року українські патріоти піднімали прапори України та УПА.

Читайте також: Мешканці окупованих Росією територій України переказують гроші на потреби української армії

Окрім таких патріотичних акцій, мешканці окупованих територій Донбасу через волонтерів ще й переказують гроші на українську армію. Це беззаперечно свідчить про те, що і зараз на окупвоаних Росією українських територіях багато патріотів України, які чекають на звільнення окупованого Донбасу і наближають його, як можуть.

ф3

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook