Українські партизани ліквідували в окупованому Донецьку полковника, що раніше командував розвідкою ВДВ РФ (Фото, Відео)

ф2Автомобіль, в якому був російський найманець, обстріляли в окупованому «ДНР» Донецьку. Виявилось, що загиблий, за даними видання CRiME, — колишній кадровий російський військовий, що був начальником розвідки ВДВ РФ. Полковника Росія прислала на окупований Донбас в якості «консультанта» .

Про замах і загибель російського найманця в окупованому Донецьку повідомив Фронт освобождения Донбасса и Луганщины на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також: Генерал ЗСУ розповів про партизанів на Донбасі

Українські партизани просили допомогти встановити особу ліквідованого російського військового.

Видання CRiME, проаналізувавши мережі та інші джерела, з’ясувало, що йдеться про ліквідацію екс-командира розвідки ВДВ Росії полковника Павла Поповських.

Інформацію знайшли, зокрема в мережі, де російські найманці повідомляли про загибель «старшого брата».

ф1

«Зясувалося, що на вулиці Карпінського знищений скандально відомий екс-начальник розвідки ВДВ РФ Поповських Павло Якович, який свого часу був звинувачений у вбивстві (1994 рік — ред.) Журналіста «Московського комсомольця» Дмитра Холодова, але згодом був виправданий судом», — пише видання.

Читайте також: Стрєлков: «Воювати з настільки серйозним противником, як ЗСУ, у Путіна «кишка тонка»

До загибелі в Донецьку Поповських обіймав посаду почесного президента міжрегіональної громадської організації ветеранів повітряно-десантних військ і військ спеціального призначення «Союз десантників Росії», по суті, перетвореного владою РФ у кадровий резерв найманців і «радників» для війни на Донбасі.

ф2

Також виявилось, що Поповських був безпосередньо причетним до організації російських найманів, які воювали на Донбасі.

ф3Видання з’ясувало віхи біографії колишнього кадрового російського військового.

Поповських народився в селі Плоска Курганської області в 1946 році. Навчався в Далекосхідному вищому загальновійськовому командному училищі. Після училища продовжив службу в Білогірську Амурської області, в парашутно-десантному полку ВДВ. Потім служив у ВДВ в Болграді Одеської області.

У 1976 році закінчив розвідувальне відділення курсів «Постріл» і військову академію імені Фрунзе в Москві.

З 1981 року працював в розвідвідділів штабу ВДВ, з 1990 року — начальник розвідвідділу. Звільнений у запас в 1997 році з посади начальника розвідки ВДВ РФ.

Учасник бойових дій в Азербайджані, Придністров’ї, Чечні і Україні.

Читайте також: Такої масштабної паніки в окупантів Донбасу ще не було: самі придумали «план наступу ЗСУ» з виходом на кордон з РФ (Відео, Мапа)

«Поповських — автор ряду робіт, присвячених сучасним війнам і стратегії Російської армії в нових умовах. Він виступає за розвиток «спецназу» і мобільних сил, їх пристосування до умов заколот-війни. Автор статей у військовій пресі, навчальних посібників для ВДВ «Одиночна підготовка розвідників», «Підготовка військового розвідника», «Розвідувальна підготовка парашутно-десантних підрозділів», редактор «Підручника військового розвідника»», — пише видання.

Знайшлося й відео, на якому Поповських розповідає про написану ним книгу про російську розвідку.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook