Українські бійці взяли під Зайцевим «язика»

Українські воїни провели успішний бій у селі Зайцевому. Сюди намагалася прорватися ворожа диверсійно-розвідувальна група. Але наші хлопці дали зайдам рішучу відсіч. Доволі чисельний підрозділ окупантів зазнав відчутних втрат убитими та пораненими. Вцілілі бойовики врятуватися панічною втечею. Окрім одного, що потрапив у полон.

Читайте також: Бойовики «ДНР» погрожують спалити власні танки

Отож українським розвідникам цього разу не довелося пробиратися у запілля супротивників, щоб взяти «язика», пише Міст. Той сам прийшов їм до рук. І вже на першому допиті розповів чи не все, що знав про чисельність бойовиків, їх особи та зайняті позиції. Таким чином вдалося отримати дуже важливу інформацію. Особовий склад підрозділу сил АТО в цьому бою втрат не зазнав.

Читайте також: Українським силовикам здався бойовик, якому завинила гроші «Чебурашка»

Кілька слів про Зайцеве. Це невелике село у Бахмутському районі на Донеччині. Заснували його понад півтораста років тому українські селяни-кріпаки, що втікали у вільні степи. Вони й дали тоді ще маленькому поселенню назву, що походить від вислову «втікав як заєць». Тоді це були втечі від кріпацького гніту царської Росії. А зараз як зайці розбіглися бойовики підконтрольних російській владі формувань.

Читайте також: Розчарованих серед бойовиків більшає — масово здаються в руки ЗСУ (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook