Українські бійці вступили в рукопашний бій з окупантами Донбасу — бойовики тікали через вікна (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КП в другий бікРосійські окупанти на Донбасі поводять вебе все зухваліше, та українські бійці дають відсіч ворогу.

Так, диверсійну групу бойовиків бійці Бригади швидкого реагування НГУ виявили на лінії фронту в покинутій хаті на околицях Зайцевого і вступили в рукопашний бій з ворогом.

Як розповіли Фактам ICTV українські нацгвардійці, які тримають оборону на цій ділянці фронту, ворожу ДРГ виявили, коли обходили покинуті будівлі.

Один з бойовиків ховався за завісою з ковдри, інший кинув в бійців НГУ гранату. Українські нацгвардійці встигли відскочити і вибух їм не завдав шкоди, а далі пішли врукопашну з ворогом.

«Прямо через вікно тікав», — кажуть про бойовика українські військові.

Як підозрюють українські бійці, так близько  д оукраїнських позицій ворожа ДРГ могла підійти або щоб захопити когось з українських бійців у полон, або з метою диверсії.

«Діють нахабно», — кажуть про російських окупантів українські нацгвардійці.

Тепер бійці Нацгвардії посилили увагу і пильно стежать за покинутими бйдівлями, куди може підійти ворог впритул до українських позицій.

Всі подробиці, як українським м захисникам Донбасу довелося вступити в рукопашний бій з російськими окупантами, — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook