Українські бійці показали свої нові позиції після звільнення частини Донбасу (Відео)

АТО-прапор Укр в будяках фото facebook.com ato.newsНові позиції українських військових тепер у сотні метрів від позицій бойовиків «ДНР», та головне, що наші бійці уже впритул наблизились до окупованого поки Донецька.

Таке просування вперед на Донецькому фронті без порушення Мінських угод близько місяця тому здійснила в ході спецоперації 24-а окрема механізована бригада ЗСУ.

Внаслідок такого просування вперед українські бійці вивели з-під ворожих обстрілів цілі вулиці української Мар’їнки і тепер городянам обстріли бойовиків не загрожують.

Читайте також: Сотня метрів до Донецька: українські бійці на Донбасі знайшли дієвий спосіб «перестати стріляти» (Відео)

Українські ж військові, які звільнили ще частину Донбасу, скоротили за рахунок «сірої зони» відстань до ворожих позицій, і тепер бойовики регулярно обстрілюють бійців ЗСУ.

«Кілька разів пробували штурмувати», — кажуть українські військові про безуспішні спроби бойовиків вибити бійців ЗСУ з нових позицій.

На агресивні дії російських окупантів військові ЗСУ відкривають вогонь у відповідь і запевняють, що на нових позиціях не тільки вистоять, давши відсіч ворогу, а й продовжать звільняти Донбас від російських окупантів.

Читайте також: Бійці ЗСУ про спецоперацію з просування вперед до Донецька: «Зайшли тихо» (Відео)

Всі подробиці — у сюжеті програми «Сьогодні«, журналісти якої першими серед українських ЗМІ побували на нових позиціях бійців ЗСУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook