Українські бійці під натиском бойовиків відступили з передмістя Горлівки? (Мапа)

Зайцеве - вказівник не літоІнформація про те, що бойовики відсунули українських військових із передмістя окупованої Горлівки — Зайцевого — суперечлива.

Про те, що бойовики просунулись вперед, 29 травня повідомили двоє українських волонтерів.

«Ми втратили 1 кілометр позицій під Зайцевим, це Горлівка. Бойовики вже висунулися вперед і підвезли озброєння (окопуються)», - писав сьогодні на початку доби у Фейсбук координатор проекту “Стоп Террор” Семен Кабакаєв.

«Пішла атака. Йде моторошний обстріл Авдіївки. Майже втрачено Зайцеве — там бойовики вже відбили кілометр і зайняли позиції. Широкино і Докучаєвськ — обстріли», — писа і волонтер Мирослав Гай.

Цю ж і нформацію підтверджував і брат нардепа Мустафи Найєма, Масі, який воює в АТО.

«… Зараз, коли чуються пекельні розриви 152мм снарядів в районі Авдіївки, коли в районі Зайцевого ЗСУ на кілометр втратили контроль — хочеться мати можливість і право відстрілюватися, бути готовим», — повідомляв він у мережі.

Однак маріупольський журналіст Богдан Мірошников інформацію про взяття бойовиками Зайцевого спростовує.

«Сьогодні на порядку денному у зрадофілів – «сепари зайняли 1 км нашої території у Зайцевому і окопалися там». Так ось. Нічого подібного не було. Тільки лише звичайний обстріл наших позицій, як і всі останні місяці. Місцевими жителями підтверджується. До речі, багато хто, напевно, не знає, але саме селище Зайцеве ми практично не контролюємо з 2014 року. А ось на захід від Зайцеве є сел. Жованка, яке ще до війни входило до складу Зайцевого, і ми Жованку контролюємо. І будемо контролювати. І будемо просуватися в цьому районі далі на схід і південний схід», — написав Мірошников.

У штабі АТО сьогодні заявили, що українські бійці на цьому напрямку не відступили ані на крок. Про це ЛІГА.net повідомив спікер Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Обстріл були, але наші хлопці залишаються на своїх позиціях і ніяких пересувань не зафіксовано… Наші позиції не змінилися, жодного кроку назад ніхто не зробив, хоча дійсно були обстріли. Але те, що вони рухаються — це їх хвора фантазія, не більше», — сказав Лисенко.

Читайте також: На Донбасі стає все гарячіше через обстріли терористів (Відео)

Нагадаємо, Зайцеве — вже давно гаряча точка зони АТО. Селище частково контролюють українські військові, частково — бойовики «ДНР».

Бойові дії там спалахують регулярно.

Горлівка і Зайцеве на просто карті

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook