Українки за пологи в Канаді платять $ 15 тис, а в Туреччині — $ 3 тис

дитя в капустіУсе більше українок виїжджають за кордон, аби народити дитину в чужій країні. Вони готові платити за пологи за кордоном від $ 3 тис.

У компаніях, що пропонують послуги з організації таких пологів, стверджують, що кількість їхніх клієнток за останній рік збільшилася на 15%. Найпопулярніші напрямки серед породіль — США, Канада та країни Азії. — Дитина, народжена в США, автоматично стає американцем.

Вирішувати, громадянином якої країни їй бути, і претендувати на громадянство батьків він може після 18-21 року, — пояснив представник компанії, що організовує «бебі-тури», Андрій Литвинов.

Водночас, жінка, яка народила за кордоном, так само має право на отримання допомоги на дитину в Україні. Платити за «бебі-вояж» українки готові багато. У компаніях кажуть, що ціна такої поїздки стартує від $ 15 тис. Однак самі породіллі стверджують, що цю суму можна зменшити вдвічі, якщо зайнятися організацією самостійно.

- Ми жили у знайомих, клініку знайшли самі. У результаті пологи в Чикаго нам обійшлися в $ 7 тис.», — розповіла Ольга з Дніпропетровська.

А для того, щоб ввести в оману співробітників авіакомпаній, багато з яких забороняють перельоти після 30-го тижня вагітності, жінки маскують живіт під балахонами. Ті мами, яких влаштовує громадянство України, їдуть за кордон народжувати заради більш високої якості медобслуговування.

- Я народжувала первістка в Тунісі, тому що там високоякісний сервіс і дешеве життя — за пологи заплатила $ 5 тис. А ще тому, що там було тепло (я народжувала в січні) і екзотично, — розповіла Аліса з Києва.

Також українки із задоволенням вибирають для цих цілей Ізраїль і Туреччину. Пологи тут коштують близько $ 3 тис. Найбільше за пологи українкам доводиться платити в Швейцарії та Франції — від $ 16 — 20 тис. Пологи в Канаді обійдуться батькам у $ 15 тис. через канадське громадянство. А пологи в Німеччині — близько тис. Окрім цього, чимало українок стають сурогатними матусями за $ 17 тисяч та мріють народити для іноземця.

Джерело — «Сегодня».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook