«Українські прапори напоготові»: у мережі називають наступний населений пункт Донбасу, який може бути звільнений від окупантів

ф1Наступний населений пункт Донбасу, який може бути звільнений від окупантів, — це місто Горлівка.

Принаймні, про це пишуть у мережі мешканці окупованої «ДНР» Горлівки, які з нетерпінням чекають повернення української влади.

Як ідеться в повідомленнях спільноти Nova Gorlivka у Фейсбук, бої в передмісті окупованої Горлівки 12 травня та істерика бойовиків про взяття під контроль українськими військовими селища Чагарі, що впритул до Горлівки, вселила надію на звільнення цього міста українськими військовими.

Читайте також: Бійці ЗСУ взяли під контроль важливий населений пункт Донбасу — окупанти скаженіють (Мапа, Відео)

«Місто завмерло… такого не було давно. Тримаємо кулаки та молимося за хлопців. Слава Україні!!!» — йшлося в повідомленні в групі 12 травня про бій на околиці Горлівки в напрямку Чагарі-вулиця Гагаріна.

Читайте також: Стало відомо, який саме підрозділ ЗСУ відібрав в окупантів підходи до Горлівки

У мережі очевидці викладали фото бойових дій, знятих із житлових кварталів ще поки окупованої Горлівки.

ф1ф2«Мешканці жм Комсомолець розказали про вчорашній вечірній стреліцький бій у прикінці приватного сектора, кажуть, молотилися десь с півтори години, підмогу для орків не бачили.

Кажуть, сокири загострені, а якщо дадуть зброю…  Українські прапори на готові!!! Чекаємо на визволення!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!», — так про бій в околицях Горлівки ввечері 12 травня відгукувались мешканці житлового масиву «Комсомолець» ще поки окупованого міста.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook