Україні потрібен український президент! Бо замість безвізу в Європу наші діти отримають «безвіз» за Урал — Олег Барна

barnaМені важко говорити про будь-яку повагу до кандидата в президенти моєї держави українофоба В. Зеленського, але я прошу його теперішніх прихильників просто подумати, уявити, що буде після його обрання.

Замість безвізу в Європу наші діти отримають «безвіз» за Урал.

Війна за нашу Незалежність одразу припиниться нашою ж капітуляцією і здачею всієї України.

Отримаємо головнокомандувача-дезертира для захисту країни, котру має очолити, народу, котрого має захищати. Чи, може, це не його народ і не його країна?!

Отримаємо «деолігархізацію» від олігарха-втікача Коломойського, котрий вважає, що Україна, народ повинні йому сплатити 2 млрд доларів.

«Рускій язик» має стати державним, а теле-, медіапростір — знову російськомовним?

Щоб бути «харошім пацаном», переговори з Путіним буде проводити в лазні в ролі клоуна, як виступав перед Медведєвим і Януковичем, тримаючи прозапас ядерну фразу «дипломатії» по-зеленському: «Ідіть у ср#ку».

Щодо Ю. Тимошенко, котру, як і її виборців, двічі принизив Зеленський, то Юлія Володимирівна — досвідчений і знаний у світі політик, з котрим рахуються перші особи країн. А тепер уявіть у переговорах із Трампом, Макроном, Меркель і навіть Путіним Володимира Олександровича. При найбільших його стараннях він все одно буде асоціюватися із клоуном зі сцени «95 Кварталу» чи лазні.

При всій повазі до всіх національностей, що проживають в Україні, президентом має бути не єврей, не грузин і не росіянин, а саме УКРАЇНЕЦЬ, котрих є близько 80 відсотків населення.

При всій повазі до всіх віросповідань Президентом України має бути не іудей, мусульманин чи буддист, а християнин. Але, щоб заслужити повагу мою і мого народу,

В. Зеленський спершу повинен попрости вибачення за:

— приниження українців, свого народу (котрого має очолити. Чи, може, це не його народ?) у своїх жартах на догоду росіянам;

— обзивання нашої України, котру він має намір очолити, повією (чи, може, це не його країна?);

— неповагу до 90% українців, які є християнами й президентом котрих він має намір стати, принижуючи наше віросповідання, обзиваючи омріяний століттями Томос про незалежну Українську православну церкву «термосом».

У керуванні державою немає дубляжів, як на зйомках шоу — ані на перемовинах, ані на фронті. Або виграв, захистив, вижив, або програв, втратив, загинув.

Я бачу його посіпак-дезертирів, котрі одягнули вишиванки на ефіри та звинувачують Президента в смертях на сході, не Путіна, не Росію…

Олег Барна, народний депутат України.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook