Україна знайшла тимчасову заміну Кучмі на Мінських переговорах

Руслан Демченко

Руслан Демченко

Допоки Президент України не призначить представника України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, Україну в Мінську представляє дипломат Руслан Демченко.

Про це повідомила керівник гуманітарної підгрупи Ірина Геращенко, відповідаючи на питання журналіста «Інтерфакс-Україна«.

«Сьогодні відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, а також робочих підгруп в Мінську. Сьогодні Україну під час цього засідання представляє дипломат і радник президента Руслан Демченко», — повідомила Ірина Геращенко.

Вона також зазначила, що президент України Петро Порошенко пізніше призначить представника України в ТКГ з огляду на те, що другий президент країни Леонід Кучма залишив цю посаду.

«Саме президент України і має оголосити це прізвище. І 100% – це буде патріотична, професійна людина, яка гідно представлятиме позицію України в Мінську», — додала вона.

Читайте також: Кучма востаннє представляв Україну на переговорах у Мінську: про що домовились щодо Донбасу на прощання (Відео)

Леонід Кучма, як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 2 жовтня в Мінську попрощався з учасниками переговорів.

Леонід Кучма, який від червня 2014 року був офіційним представником України у Тристоронній контакній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі, вирішив покинути цю посаду через поважний вік. Руслана Демченка як можливого свого наступника на цій посаді називав ранше сам Леонід Кучма.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook