Україна відібрала всі гроші, які «Газпром» мав у нашій країні

Фото - РИА «Новости»

Фото — РИА «Новости»

До держскарбниці України вже стягнули 100 млн грн від «Газпрому».

Як повідомив міністр юстиції України, опис і стягнення коштів російського «Газпрому» в Україні відбулось у справі штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом.

«Міністерство юстиції стягує з Газпрому ще так само 6 млрд доларів за рішенням українського суду по штрафу на користь бюджету з ініціативи Антимонопольного комітету. Ми вже стягнули частину коштів — усе, що було у Газпрому на території України, було описано, арештовано і стягнено до державного бюджету. Це понад 100 млн грн, які вже потрапили до українського бюджету», -  цитує міністар юстиції України Павла Петренка Укрінформ.

Читайте також: Всупереч рішенню Стокгольма Росія у мороз створила дефіцит газу в Україні. Порошенко сказав, що робити (Відео)

Міністр юстиції підкреслив, що триває робота й по інших судових рішеннях, щоб змусити Росію виплатити всі борги, які є на сьогодні — йдеться про 8,5 млрд грн.

«Є відповідне доручення прем’єр-міністра Гройсмана, і ми зараз маємо хороші перспективи і хороші напрацювання щодо виконання цих рішень не тільки в Україні, але і в інших країнах, з якими в України є відповідні договори», — сказав Петренко.

Читайте також: Борги Росії за газ перед Україною зростають шаленими темпами

Стягнення коштів з «Газпрому» за рішенням Стокгольмського арбітражу ще попереду.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook