Україна в ПАРЄ пішла на радикальний крок через повернення Росії в Раду Європи

Українська делегація ПАРЄ під час наради, на якій приймає рішення про стратегію своєї поведінки через рішення ПАРЄ повернути Росію у Раду Європи. Фото - Фейсбук Борислава Берези

Українська делегація ПАРЄ під час наради, на якій приймає рішення про стратегію своєї поведінки через рішення ПАРЄ повернути Росію у Раду Європи. Фото — Фейсбук Борислава Берези

Україна не братиме участі у голосуванні Парламентської асамблеї Ради Європи до завершення цієї сесії, крім питань щодо оскарження повернення Росії в Раду Європи.

Про таке радикальне рішення, прийняте сьогодні українською делагацією в ПАРЄ, повідомив у Фейсбук член делегації Борислав Береза.

Читайте також: ПАРЄ зняла санкції з Росії і повернула її до складу Ради Європи: повна версія засідання ПАРЄ (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», пізно вечері 24 червня ПАРЄ поврнула РФ членство в Раді Європи без жодних застережень попри те, що Росія не виконала жоодну з резолюцій ПАРЄ.

Із Ради Європи Росію виключили в 2014 році за анексію українського Криму і військову агресію на Донбасі.

Читайте також: Рішення ПАРЄ про повернення Росії в Раду Європи обурило українських політиків і не тільки — різко зреагував Порошенко (Відео)

МЗС України офіційно засудило рішення ПАРЄ зняти санкції з РФ і повернути їй членство Ради Європи.

П’ятий Президент України Петро Порошенко заявив, що пустить в хід усі свої міжнародні зв’язки, щоб решта міжнародних інституцій не стали лояльними до агресії Росії прот иУкраїни.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що «розчарований» рішенням ПАРЄ.

Читайте також: З’явилась реакція Президента Зеленського на рішення ПАРЄ повернути РФ у Раду Європи: «Розчарований»

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook