Україна не втратить через відведення військ жодного населеного пункту — Марчук

Представник України в підгрупі із безпеки Євген Марчук переконаний, що виконання угоди про розведення сторін конфлікту на Донбасі не загрожує втратою контролю України над Станицею Луганською.

Марчук наголосив, що до трьох ділянок фронту, на яких розпочинається розведення сил, не входить жоден населений пункт чи електростанція.

Читайте також: «Просто втратимо Станицю Луганську», — глава Луганської ОВЦА про розведення сторін на Донбасі (Відео)

«У центрі двох ділянок — зруйнований міст через річку Сіверський Донець (Станиця Луганська) та КПВВ, що не працює через обстріли, біля Золотого. Мета — відремонтувати і запустити», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, Марчук наголосив, що після семи днів тиші на цих ділянках (а не по всій лінії фронту) сторони мають відвести озброєння синхронно — тобто одночасно і дзеркально — при постійному контролі спостерігачів ОБСЄ і СЦКК по 1 км від лінії зіткнень і по 1 км вліво і вправо.

Читайте також: Україна може віддати два великі міста Донбасу бойовикам — Гарбуз (Відео)

«Тобто йдеться про квадрат 2Х2 кілометри», — зазначив він.

«Оскільки дистанція в 1 км дозволяє сторонам самостійно надійно контролювати територію, зокрема вогневими засобами, «сюрприз» із протилежного боку неможливий. Передова лінія на цих ділянках надійно замінована обома сторонами. При стабільному режимі тиші можуть бути розміновані підходи до мосту і КПВВ», — зазначив Марчук.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook