Україна нарощує військову міць: для артилерійських систем «Гіацинт» виготовили й випробували надзвичайної сили снаряд (Відео, фото)

4Україна не раз доводила свою спроможність у виробництві й проектуванні найновіших озброєнь. Тепер настав час використати навики для реальних бойових дій. У ДАХК «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром«, успішно провели вогневі випробування артилерійських боєприпасів калібру 152 мм власного виробництва.

Таким чином Україна отримала власне виробництво артилерійських боєприпасів великих калібрів, заявив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін, коментуючи результати випробувань.

2

За його словами, новий осколково-фугасний снаряд розраховано для знищення живої сили, артилерії та вогневих засобів противника, а також – руйнування фортифікаційних споруд і об‘єктів. Він призначений для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем – «Гіацинт».

3

Виготовлені на ДАХК «Артем» артилерійські снаряди очікує серія випробувань під контролем представників Міноборони. За їхніми результатами буде розпочато серійне виробництво.

1

Випробування відбулися на військовому полігоні на Чернігівщині, під час яких було підтверджено задані характеристики боєприпасів.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook