Україна готує до екстрадиції затриманого, який був на керівних посадах у МВС Грузії

Мегіс Кардава. Фото - interpol.int

Мегіс Кардава. Фото — interpol.int

Розшукуваний Інтерполом з 2012 року грузин потрапив в Україну за фальшивими документами.

Як повідомляє СБУ, зараз він арештований судом на 40 діьб і буде в рамках екстрадиції переданий Грузії.

Як зрозуміло із повідомлень з посиланням на грузинськуї прокуратуру, йдеться про Мегіса Кардаву.

Кардава, який залишив Грузію в 2012 році після зміни влади, був оголошений в міжнародний розшук за звинуваченням в скоєнні низки злочинів, зокрема передбачених статтями «співучасть у тортурах», «тортури». Кардаві заочно пред’явлено звинувачення в привласненні і розтраті державних коштів.

«За даними Інтерполу у період з 2002 року затриманий, перебуваючи на керівних посадах в МВС Грузії у складі організованої злочинної групи співробітників Міністерства, застосовував катування, фізичне та сексуальне знущання над особами затриманими та засудженими за скоєння злочинів… Він з 2012 року перебуває у розшуку за вчинення злочинів насильницького спрямування, передбачених статтями 24, 138 та 144 Кримінального кодексу Грузії», — йдетсья в повідомленні СБУ.

У відомстві зазначили, що в Україні в грузинськог оекс-посадовця знацшли багато фальшивих документів: «У затриманого вилучено два підробленні паспорти громадянина України, по одному ‒ громадянина Латвії та Беліза, оформлені на різні прізвища, але з його фотографією, а також фальшиве посвідчення моряка, якими він користувався для перетину державного кордону України та інших держав».

«Згідно з постановою Галицького районного суду Івано-Франківської області громадянину Грузії обрано запобіжний захід у вигляді арешту терміном 40 діб та розпочато процедуру його екстрадиції на батьківщину», — додали в СБУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook