УЄФА прийняла рішення щодо динамівця Бєсєдіна

ф1У київському «Динамо» ще не знають, чи будуть оскаржувати рішення УЄФА.

Як повідомляє сайт футбольного клубу, за порушення антидопігнгових правил УЄФА відсторонила Артема Бєсєдіна від футболу на 1 рік. Відповідне рішення Спілки європейських футбольних асоціацій від 24 лютого український футбольний клуб отримав 25 лютого.

У київському «Динамо» через конфіденційність справи не повідомляють подробиць, однак зазначають, що рішення про можливість оскарження такого відстронення приймуть, уважно вивчивши текст рішення УЄФА.

«З огляду на такий термін відсторонення, у порівнянні зі стандартними для таких справ, можна припустити, що УЄФА погодився з більшістю аргументів футболіста та клубу та встановив, що в діях футболіста немає суттєвої провини», — йдеться в повідомленні ФК «Динамо».

У клубі нагадали, що Артем Бєсєдін був тимчасово відсторонений від участі в змаганнях із 19 грудня 2019 року, відповідно термін дії санкції починається саме з цього дня.

Справа розглядалася одразу в Апеляційному органі УЄФА за пришвидшеною процедурою без попереднього розгляду Контрольним, етичним та дисциплінарним органом УЄФА за клопотанням самого Артема Бєсєдіна.

«На жаль, надати більше інформації про конкретні обставини цієї справи наразі ми не можемо у зв’язку з вимогами конфіденційності дисциплінарних проваджень. ФК «Динамо» повністю підтримує Артема і продовжує робити все можливе, щоб він якнайшвидше повернувся на поле», — наголосили в ФК «Динамо».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook