Учні однієї із шкіл Черкащини передали чергову допомогу бійцям-землякам на передову

фото: Smila Svit

фото: Smila Svit

Благодійна акція «З Днем Збройних Сил України, наші захисники!» відбулася у школі-колегіумі №3 міста Сміли, що на Черкащині, йдеться на сторінці Smila Svit у Фейсбуці.

«Допомога військовим АТО – це той напрямок роботи нашого волонтерського загону «Доброта», який дозволяє робити усе можливе задля того, щоб допомогти нашим солдатам та добровольцям, які захищають на Сході територіальну цілісність і державну незалежність України. Тому учні, вчителі та батьки нашої школи постійно продовжують волонтерську роботу, підтримуючи воїнів АТО.

27-29 листопада члени шкільного учнівського парламенту школи №3-колегіуму оголосили акцію «З Днем Збройних Сил України, наші захисники!», збирали продукти харчування, листівки військовослужбовцям.

Всі учні закладу з 1 по 11 клас долучились до цієї акції, а зібрану допомогу було передано нашим воїнам волонтером та настоятелем Української Автокефальної Православної Церкви Шевчуком Михайлом Михайловичем.

Дякуємо всім небайдужим за участь в акції та допомогу!», — написала у дописі групи Світлана Гаращенко, заступник директора з виховної роботи школи №3-колегіуму міста Сміли.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook