Учасники акції «Ми маємо гідність» висунули 10 вимог українській владі (Відео)

Віче "МИ маємо гідністЬ" на майдані НЕзалежності Києва 21 листопада. Фото - Фейсбук Рух Опору Капітуляції

Віче «Ми маємо гідність» на майдані Незалежності Києва 21 листопада. Фото — Фейсбук Рух Опору Капітуляції

Не допустити капітуляції України перед Росією як країною-агресором і повернення окупованого Криму до складу України одночасно із поки окупованим Донбасом — зокрема, такі вимоги висунули українській владі учасники віча, що відбулось на Майдані Незалежності в Києві ввечері 21 листопада.

Кілька тисяч учасників акції «Ми маємо гідність» вишли на неї, щоб засвідчити — українці і через 6 років після початку Революції Гідності продовжують боротись за демократичний шлях розвитку України.

10 вимог, висунутих учасниками народного віче «Ми маємо гідність», організатори опублікували у Фейсбук на офіційній сторінці «Руху опору капітуляції».

Читайте також: «Українська доктрина безпеки та миру», яку представив «Рух опору капітуляції» (Текст, Відео)

Під ча акції її учасники насамперед наголошували на тому, що українське суспільство досі не знає, з якими планами і вимогами поїде на зустріч «нормадської четвірки» 9 грудня у Парижі Президент України.

«Ми прийшли сюди, бо хвилюємося, що 9 грудня може статись капітуляція України перед Кремлем, бо насправді ми не знаємо, які умови Путін ставить сьогодні перед Зеленським. Ми хотіли б отримати ці відповіді», — сказав один із учасників віче про мету акції.

Більше подробиць про віче «Ми маємо гідність» на майдані Незалежності у Києві 21 листопада — у відео  з програми новин та в повній версії акції 5 каналу.


 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook