Учасник АТО з Тернопільщини розповів, на що розраховувати при створенні кооперативу (Відео)

віНа Тернопільщині воїни АТО, які повернулися додому, селяни, які мають земельні паї, гуртуються й створюють кооперативи. Так, троє й більше осіб уже можуть створити сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.

Юрій Бульчак з Охримівців Збаразького району, який три роки тому повернувся з АТО, такий кооператив зі своїми однодумцями створив. Це — плодово-ягідний кооператив, на підтримку якого держава виділила 145 тис. грн.

— Фінансова підтримка надається усім без винятку кооперативам, незалежно від напрямку діяльності та без обмежень щодо кількості їхніх засновників та учасників, адже згідно із законодавством, його можуть створити троє й більше осіб, — сказав в. о. директора департаменту АПК Тернопільської облдержадміністрації Володимир Стахів.

За його словами, першочергово вирішили підтримувати саме ті кооперативи, у яких серед засновників або учасників є воїни АТО. Кожен окремий кооператив може придбати обладнання на загальну суму 3 млн. грн. Держава відшкодовує 70% від вартості придбаного обладнання для зберігання й переробки сільськогосподарської продукції. У той же час цьогоріч з обласного бюджету на підтримку кооперативного руху передбачено ще 1 млн. 200 тис. грн.

Відеосюжет телеканалу ІНТБ.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook