Убивця купив АК в інтернеті: Трамп зробив заяву через 3 стрілянини, які за 2 дні забрали в США 30 людських життів (Відео)

ф1Сполучені штати Америки мають посилити контроль за продажем зброї і особами, які її купують. Про необхідність прийняття такого закону заявив Президент США, наголосивши, що за масову стрілянину закон має передбачати швидку смертну кару.

Дональд Трамп у своїй заяві звернувся до конгресменів і сенетарів і закликом об’єднати зусилля республіканців та демократів задля прийняття такого закону.

Звернення Трамп зробив після того, як за два дві у трьох різних містах США три не пов’язані між собою стрільці відкрили стрілянину, убивши три десятки людей і ще десятки поранивши.

Читайте також: Стрілянина у США: в двох містах майже 30 загиблих (Відео)

Як з’ясувала поліція, один зі стрільців купив знаряддя вбивства — автомат Калашникова — через інтернет і зброю йому безперешкодно перевезли з іншого штату.

За тридцятьма жертвами стрілянини в США триває триденна жалоба.Американці несут ьквіти поліцейським у знак подяки: якби н ешвидкі дії правоохоронців, жертв було б ще більше.

Більше подробиць — у сюжеті Факти ICTV

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook