Опубліковані фото саме тієї знайденої зброї, з якої в лютому 2014 року розстрілювали Майдан (Відео)

ф1Про те, що сьогодні знайшли деталі зброї, із якої беркутівці в лютому 2014 року розстрілювали Євромайдан у Києві, повідомив Генпрокурор України.

За його дописом у соцмережі, ці деталі знайшли в озері.

«Сьогодні силами Департаменту спецрозслідувань ГПУ пройшли обшуки у причетних до вивезення з Києва після кривавих розстрілів «Чорної сотні» Беркута і подальшого знищення їхньої зброї.
Знайдені в озері елементи снайперської гвинтівки (яку вся країна бачила в руках убивці під Жовтневим палацом ) і автоматів стане черговим доказом на судовому процесі», — написав Генпрокурор Луценко.

Нардеп Володимир Ар’єв невдовзі опублікував у соцмережі фото цієї знайденої зброї, додавши, що озеро — у Голосіївському районі Києва.

«Всі пам’ятають цей страшний кадр, коли “чорний” Беркут стріляє по Майдану. На інших фото – як ця зброя віглядає зараз. Її порізали та заховали в Києві, так само як і інші автомати, з яких розстрілювали Небесну Сотню. Так, це саме та зброя, з якої вбивали Майдан! Самих “чорних” беркутят на прохання кривавого міністра МВС Захарченка вивели з революційного Києва ті, хто заховав ці засоби вбивства в ставу одного з парків Голосієвського району. Генпрокуратура провела обшуки. Хто вивозив відомо персонально. Їхні імена наразі не називаються в інтересах слідства. Але коли їх оприлюднять, це буде великим і неприємним сюрпризом», — пообіцяв нардеп.

ф2ф3ф4ф5ф6ф7

Де саме і при яких обшуках цю зброю знайшли, як і інших подробиць нардеп Володимир Ар’єв тележурналістам у кулуарах ВР сьогодні не сказав в інтересах слідства.

Адвокат одного із майданівців зазначив, що поки про нинішню знахідку докладно н езнає, але про віднайдення зброї, з якої «Беркут» стріляв на Інститутській, у Генпрокуратурі заявляли і раніше.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook