У зоопарку Одеси стартував конкурс на звання кращої пари року серед шести видів тварин (Відео, фото)

фото: Суспільне

фото: Суспільне

Серед мешканців одеського зоопарку голосують за «Кращу пару – 2020″. Участь беруть 6 видів тварин. Проголосувати за пару можна на сторінці зоопарку в Facebook до 13 лютого включно, передає кореспондентка Суспільного.

Участь у конкурсі беруть новостворені сім’ї — лева та левиці, сурікатів та черепах. А також ті, що мають спільне потомство — верблюди, угорські корови та тигри, каже директор зоопарку Ігор Бєляков.

За його словами, конкурс серед закоханих пар проводиться щорічно та присвячений Дню святого Валентина.

«Коли нам буде зрозуміло, хто виграв, тоді ми підготуємо частування для тієї пари, яка стала чемпіоном, найромантичнішою парою одеського зоопарку, і будемо пригощати цих тварин. Буде таке шоу-годування», — розповів Ігор Бєляков.

фото: Суспільне

фото: Суспільне

«Тигри наші — це пара перевірена часом і своєю любов’ю, у них вже були діти. У них дуже ніжні відносини. Але тигр, хоча і крупніше самки у розмірі, він підкаблучник. Вона його постійно сварить, вона там верховодить, а він її у всьому слухається, боїться трохи, тобто все, як у людей. Такі стосунки людські», — зазначив Ігор Бєляков.

Наразі у голосуванні лідирує пара лева та левиці.

фото: Суспільне

фото: Суспільне

«Лев Сімба та молода левиця живуть в одному вольєрі вже понад півроку, тому чекаємо від них потомство», — пояснює директор зоопарку.

Оголосять переможця 14 лютого о 14:00 у зоопарку.

Докладніше — у репортажі журналістів UA: ОДЕСА:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook