У зоні АТО в таємничий спосіб зникають гаубиці та «Гради» – ОБСЄ

219035_1Місія ОБСЄ продовжує фіксувати невиконання Мінських домовленостей, які стосуються обіцянок відвети важку збройну техніку.

«СММ відвідала 8 сховищ важкого озброєння української техніки. У трьох із них спостерігачі зафіксували, що більшість озброєння було на місці і його розташування відповідало лінії відведення, але деяке озброєння, яке тут зберігалося – зникло. Не було 6 гаубиць, 6 систем залпового вогню «Град» і 4 буксирних гаубиць», – йдеться у звіті СММ ОБСЄ, опублікованому сьогодні, повідомляє Радіо Свобода.

«СММ також відвідала одне сховище важкого озброєння угруповання «ЛНР» і зафіксувала, що все озброєння, яке тут зберігалося зникло», – зазначили спостерігачі.

У СММ ОБСЄ повідомили також, що спостерігали рух важкого озброєння у різних частинах Донбасу, як з українського боку, так і на території, підконтрольній сепаратистам.

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook